Güvenlik Politikası

atapirlanta.com’da alışveriş güvenliği 3D secured Rapid 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile sağlanmaktadır. Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde standart olan SSL Protokolü sayesinde, alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, atapirlanta.com’dan bağımsız olarak şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın sanal pos sistemine güvenli olarak iletilir. Ayrıca SSL Protokolü, bulunmak istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar.

Kullanılan kredi kartının, gerçekten üzerinde adı yazılı olan kart hamili tarafından kullanıldığının onayı cep telefonu mesajıyla teyidi alınır ve gerekli görülen durumlarda, banka ya da Ata Pırlanta görevlileri, kredi kartı hamilini telefonla arayarak sipariş teyidi isteyebilir. Bu uygulama daha güvenli bir alışveriş için bankacılık sektörü tarafından gerekli görülen bir standarttır.

atapirlanta.com’a bağlanarak alışveriş yapılan bilgisayarların IP adresleri, herhangi bir sahtecilik olması durumunda yasal mercilere iletilmek üzere yasal olarak kayıt altına alınmaktadır.atapirlanta.com’u kullandığınızda, yukarıdaki hükümleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.