Kullanım Şartları

18 yaşından küçük kişiler atapirlanta.com’dan alışveriş yapamazlar.atapirlanta.com’da satılan tüm ürünlerin fiyatları ve satış koşulları,sadece atapirlanta.com’da geçerlidir.atapirlanta.com, fiyat,dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan hatalarından sorumlu değildi ve fiyatı ve özellikleri hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkı firmamızca saklıdır.

atapirlanta.com, belirlenen güvenlik kriterlerinde yaptığı inceleme sonucu,siparişe konu kredi kartı ve diğer ödeme araçlarıyla ilgili sahtecilik şüphesinde siparişi iptal etme ya da sipariş sahibiyle iletişime geçerek, işlem güvenliğinin sağlanması için ek bilgiler talep etme hakkını saklı tutar. Yapılan güvenlik incelemesi sonucu elde edilen bulguları, sipariş sahibi ile paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

atapirlanta.com’dan ürün satın aldığınızda bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.atapirlanta.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir fotoğraf ve yazılı metin ve Ata Pırlantna’nın izni olmadan,hiçbir yerde yayınlanamaz ve kopyalanamaz

atapirlanta.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını firmamızca saklıdır.Havale/EFT siparişlerinin imalata alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza görüldüğü tarihtir.Havale/EFT siparişlerinde bir hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ürünlerin siparişler iptal edilir.

Bazı sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.atapirlanta.com’dan sitesine üye olmak zorunda değilsiniz üye olmakla sadece diğer ürünleri satın alırken işlemleriniz daha hızlı bir şekilde gerçekleşir.Üye olmak kolay ve ücretsizdir.

atapirlanta.com'dan siparişi verilen ürünlerin el emeğiyle üretimi sonucunda, ürünlerin karat ve gramlarında +/- %10 farklılık oluşabilmektedir. atapirlanta.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.